4 (80%) 4 votes

Eco Slim Fizzy Aktualizovaná príručka 2019 recenzie, fórum, cena, v lekárňach, kvapky objednať, skúsenosti, účinky - na chudnutieEco Slim Fizzy je jedinečný prípravok predstavujúci nový prístup k zníženiu telesnej hmotnosti jednoduchým spôsobom. Zároveň dodáva telu všetky vitamíny a stopové prvky pre telo potrebné, čím urýchľuje nástup pocitu sýtosti a znižuje chuť do jedla. Takýmto spôsobom eliminuje nepohodlie počas chudnutia. Ak zvažujete zníženie svojej telesnej hmotnosti a unavujú vás tisíce nefunkčných produktov, čítajte ďalej! Výsledok je viditeľný už po 1 mesiaci užívania!  

Čítajte viac: www.EcoSlim.sk

Eco Slim Fizzy Aktualizovaná príručka 2019 recenzie, fórum, cena, v lekárňach, kvapky objednať, skúsenosti, účinky - na chudnutie100% prírodné kvapky si rýchlo získavajú v Európe obrovskú popularitu!  

Kúpte tuwww.EcoSlim.sk

Využite teraz limitovanú ponuku – až o 50% lacnejšie!!

Stručný úvod k výrobku 

Black Latte sk cenaVäčšina z nás zaznamenala v živote aspoň nejaké snahy o schudnutie a úpravu hmotnosti na požadovanú hodnotu. Pokiaľ jedni môžu zápasiť s miernymi nedostatkami, u iných sa problém rozvíja do väčších rozmerov. Národné centrum zdravotníckych informácii (NCZI) na Národnom portáli zdravia uvádza, že na následky extrémne vysokej hmotnosti zomrú na svete tri milióny ľudí. Podľa odhadov do roku 2030 má byť vyše 50 percent Európanov obéznych. Podľa NCZI sa problém extrémnej obezity na Slovensku týka takmer 100.000 ľudí. Tento naturálny produkt podporuje správne chudnutie bez poškodenia zdravia. Počas znižovania chuti do jedla a potláčania hladu zároveň telu dodáva vitamíny a minerálne látky, ktoré sa výborne absorbujú. www.EcoSlim.sk

Úžasné výsledky 

Jedinečné prírodné zloženie kvapiek zabezpečuje ich bezpečnosť pre organizmus. Prípravok pomohol už viac ako 1 000 000 ľuďom! Čím skôr schudnete, tým skôr zastavíte riziko vzniku nebezpečných ochorení spôsobených nadváhou a nájdete svoju štíhlu postavu. www.EcoSlim.sk

Prečítajte si 7 dôležitých dôvodov, prečo by ste mali produkt užívať: 

-jedinečný patentovaný vzorec, ktorý nemá obdobu
-100% prírodných zložiek
-vysoká účinnosť potvrdená klinickými skúškami
-nespôsobuje vedľajšie účinky ani závislosť
-najobľúbenejší prostriedok boja proti obezite v Európe
-odporúčaný poprednými dietológmi
-dostupná cena 

Eco Slim Fizzy na chudnutie – návod na použitie, účinky

Eco Slim Fizzy na chudnutie - návod na použitie, účinkyPrípravok Eco Slim na chudnutie s účinkami overenými mnohými testovaniami je úplne bez chemických látok a postup ako ho používať už nemôže byť jednoduchší! 

Najprísnejšie štúdie Eco Slim Fizzy sa konali v Štokholmskom inštitúte výživy v roku 2016 s účasťou približne 1000 mužov a žien. Všetci, ktorí sa zúčastnili štúdie, používali Eco Slim po dobu 1 mesiaca. Výsledky štúdie boli nasledovné. www.EcoSlim.sk

 

 • 78% zúčastnených schudlo 10kg 
 • 17% subjektov stratilo 7kg 
 • 5% dobrovoľníkov bolo ľahších o 5kg  
 • a žiaden zo zúčastnených neschudol menej ako 3kg!

Podrobné dávkovanie aj s návodom na použitie uvádza výrobca priamo na obale, avšak aj na tejto stránke uvádzame základné informácie.

Ako používať:
Prípravok sa užíva 20-30 min pred jedlom , presné dávkovanie udáva výrobca.
Následne po užití sa budete cítiť čiastočne plný už pred jedlom, a teda zjete menej.
Používajte 3-krát do dňa pred každým jedlom a užívajte si účinky. www.EcoSlim.sk

Eco Slim Fizzy recenzie, fórum, skúsenosti – diskusia

Eco Slim Fizzy recenzie, fórum, skúsenosti – diskusiaPovažujeme za dôležité zviditeľňovať Eco Slim recenzie, v ktorých sa užívatelia navzájom delia so svojimi skúsenosťami s prípravkom. Recenzie sú dostupné na oficiálnom Eco Slim Fizzy fóre ale aj na rôznych iných stránkach, okrem iného aj na obľúbenom Modrom Koníkovi. Ak ju nepoznáte, stránka modrykonik je celoslovenským fórom, na ktorom ľudia navzájom recenzujú produkty a výrobky od výmyslu sveta, prebiehajú na nej živé diskusie a užívatelia si vymieňajú svoje komentáre a skúsenosti. 

Ak si chcete najprv prečítať oficiálne komentáre a Eco Slim Fizzy skúsenosti uvedené priamo na stránke výrobcu, kliknite na nasledujúci odkaz: www.EcoSlim.sk

Na tejto stránke máte zároveň možnosť aj sami sa zapojiť do diskusií a zdieľať svoj progres, prípadne vyjadriť pripomienky.   

Aj na tejto stránke uvádzame príklady spokojných zákazníkov: www.EcoSlim.sk

Celý život som mala problémy s nadváhou, neustále som počúvala posmešky. Zašlo to až tak ďaleko, že sa spolužiaci smiali mojim deťom a že ma opustil manžel kvôli chudšej žene! To ma zlomilo. K tomu sa pridali zdravotné problémy a kĺbmi a srdcom. Už som ani nedúfala, že sa mi niekedy v živote podarí schudnúť. Vtedy mi dcéra podstrčila tieto kvapky, tak som sa nechala nahovoriť, povedala som však, že je to naposledy. A stalo sa! Zo začiatku som sa ani nespoznávala v zrkadle! Konečne som spokojná sama so sebou keď sa vidím v zrkadle a poviem vám, že neexistuje lepší pocit. Deti sú na mňa hrdé, otáčajú sa za mnou na ulici. Úplne som vyšla zo svojej ulity , som ako nový človek. A to všetko vďaka týmto kvapkám. Keby som to nezažila na vlastnej koži, neuverím.

Petra, Nové Zámky 

Som mladá baba so sedavým zamestnaním a láskou k fast foodom a podľa toho aj vyzerám. Už dlho som mala snahu zmeniť svoje telo a stravovacie návyky k lepšiemu, no jednoducho neznášam cvičenie a nezmyselné diéty. Tieto kvapky mi znižujú chuť do jedla, čiže keď pracujem už nepociťujem návaly hladu, takisto ani keď prídem neskoro večer domov, už nevyjedám celú chladničku. Takisto sa mi zmiernila chuť na sladké, často si ani neuvedomím, žeby som potrebovala čokoládu. Je mi jasné, že bez cvičenia mať pevné telo nebudem, no to mi netreba. Konečne nevyzerám ako sud. A čo je fakt super, prvé viditeľné výsledky som si všimla už po 1 mesiaci!  

Lenka, Krupiná 

Priberať som začal po športovom zranení a nevedel som to dostať pod kontrolu. Rástlo mi brucho  a čoskoro sa mi začali zdravotné problémy. Hlavne ma hnevalo, že som nevládal chodiť po schodoch, stále som sa spotil a zadýchal. Manželka prišla s týmito kvapkami, tak som im dal šancu a výsledky prišli samé od seba. Problémy zmizli spolu s váhou a žije sa mi oveľa ľahšie.

Gregor, Myjava 

Eco Slim Fizzy Aktualizovaná príručka 2019 recenzie, fórum, cena, v lekárňach, kvapky objednať, skúsenosti, účinky - na chudnutie100% prírodné kvapky si rýchlo získavajú v Európe obrovskú popularitu!  

Kúpte tuwww.EcoSlim.sk

Využite teraz limitovanú ponuku – až o 50% lacnejšie!!

Eco Slim Fizzy cena

Kým sa dostaneme k výhodnej cene, nahliadnite do zloženia výrobku !  

Eco Slim Fizzy obsahujú výťažky z nasledujúcich bylín a rastlín. www.EcoSlim.sk

 • arktická moruša – s obsahom vitamínu C až 15-krát vyšším ako v pomarančoch  
 • brusnica pravá – s obsahom synefrínu(látkou blokujúcou pocit hladu) 
 • mnoholist štítovitý– urýchľuje metabolizmus, rozkladá tuky, znižuje hladinu cholesterolu
 • lesné čučoriedky– s rekordným množstvom polyfenolov, ktoré čistia telo od škodlivých látok a toxínov

Eco Slim Fizzy cena Všetky tieto látky spoločne tvoria vitamínový kokteil, ktorý je vo forme kvapiek najvýhodnejšie telu dostupný. Svoje telo obohatíte o celý komplex vitamínov skupiny B, ktoré sú potrebné pre absorbcui živín, úpravu hladiny tukov a cholesterolu, ďalej kofeín eliminujúci toxíny, L-karnitín zvyšujúci vytrvalosť, taurín spúšťajúci procesy látkovej výmeny, kyselinu jantárovú aktivizujúcu proces obnovy buniek a v neposlednom rade chitosan zabraňujúci vstrebávaniu tukov, a zároveň zlepšujúci činnosť celého tráviaceho traktu. 

Tento jedinečný koktejl živín samozrejme ovplyvňuje aj cenu Eco Slim produktu. Teraz je však možnosť využiť jedinečnú akciovú Eco Slim cenu, ktorá zaručuje až 50% zľavu! www.EcoSlim.sk

Pre jednoduchší prístup uvádzame stránku výrobcu

Eco Slim Fizzy v lekárňach, Heureka, dr Max

Eco Slim Fizzy v lekárňach, Heureka, dr MaxRozumieme prístupu zákazníkov hľadať Eco Slim Fizzy v lekárňach, akou je napríklad Dr.Max. Avšak, musíme Vás upozorniť, že v Dr.Max ani v iných lekárňach náš výrobok nie je dostupný. Taktiež nie je možné prípravok objednať ani v internetových lekárňach, či na rôznych iných internetových porovnávačoch cien , ako napríklad Heuréka. Je našou povinnosťou uviesť, že v prípade objednania výrobku z Heuréky, s ktorou nemáme zmluvu a z akejkoľvek inej stránky ako z oficiálnej stránky výrobcu, ohrozujete sami seba kúpou neoriginálnych výrobkov, napodobenín, prípadne až škodlivých produktov. 

Pre prístup na oficiálnu stránku, klikajte na www.EcoSlim.sk

Eco Slim Fizzy objednať, originál

Eco Slim Fizzy objednať, originálPre poriadok ešte raz upozorňujeme, že jediná možnosť objednávky, kde si môžete byť istí objednaním si originálneho výrobku, je cez oficiálne stránky výrobcu. Výrobca si zakladá na osobnom prístupe k zákazníkom a ručí za doručenie originálnych kvapiek k Vám domov. www.EcoSlim.sk

 

 

Najčastejšie otázky a odpovede: 

 • Je prípravok bezpečný pri kombinácii s liekmi?  

Áno, prírodné zloženie neinteraguje s nijakými liekmi ani doplnkami výživy.  

 • Čo ak zabudnem zjesť jednu dávku?  

V tom prípade počkajte na ďalšie jedlo a zjedzte kvapky potom. Dávku nezdvojujte.  

 • Sú kvapky vhodné aj pre starých ľudí?  

Bez obáv, prípravok je 100% bezpečný a celý z prírodných zdrojov. 

 • Kde zistím presné dávkovanie?  

Presné dávkovanie uvádza výrobca na obale.  

 • Čo ak vezmem omylom viac kvapiek ako treba?  

Nemusíte sa báť, nasledujúcu dávku však vynechajte aby ste nepotlačili chuť do jedla až príliš. 

www.EcoSlim.sk

Eco Slim Fizzy Aktualizovaná príručka 2019 recenzie, fórum, cena, v lekárňach, kvapky objednať, skúsenosti, účinky - na chudnutie100% prírodné kvapky si rýchlo získavajú v Európe obrovskú popularitu!  

Kúpte tuwww.EcoSlim.sk

Využite teraz limitovanú ponuku – až o 50% lacnejšie!!

10 COMMENTS

 1. Nikdy som podobným veciam neverila, no keď mi to na dovolenke podstrčila kamoška a zistila som, že môj apetít sa znížil, objednala som si ho a neľutujem. Dnes som o 20kg ľahšia a veselšia. Dokonca toho pri cestovaní stihnem viac prejsť a vidieť lebo mám viac energie!

 2. Presne ako vravíte, aj moja skúsenosť spočíva okrem chudnutia v získaní energie. Cítim sa ako násťročná! Manžel mi na turistike prestal stíhať, tak ho prehováram, aby to skúsil tiež. Aj jemu by sa zišlo zhodiť nejaké to kilo čo za tie roky nabral.

 3. Veľmi sa mi páči prístup výrobcu aj predajcov, ktorí hneď zavolajú a zodpovedajú ochotne na otázky každého druhu. Ďalším plusom je rýchla dodávka tovaru priamo ku mne domov, diskrétnosť a krásne balenie. Prípravok vyzerá ako nenápadné kvapky s príjemným ovocným dizajnom, takže ich mám stále na stole alebo so sebou , pretože sa ľahko prenášajú a aby som na ne nikdy nezabudla. Samozrejme nesmiem zabudnúť podotknúť, že fungujú famózne.

 4. Pripájam sa k spokojným zákazníčkam! Konečne sa vojdem do mojich obľúbených šiat, ktoré čakali v skrini roky na svoju príležitosť, keďže som po pôrode nevedela schudnúť tehotenské kilogramy.

 5. Už ako malý som bol obézny a v puberte sa to nijako nezmenilo. Začalo mi to vadiť a skúšal som rôzne prípravky na chudnutie , ktoré samozrejme nikdy nezabrali a na diétovanie nemám dosť silnú vôľu. Podľa recenzií som sa rozhodol si tieto kvapky kúpiť, tak som zvedavý. Práve som dokončil objednávku , tak potom budem referovať o výsledku. 

 6. Prípravok užívam ešte len 2 týždne a síce každý vraví, že výsledok sa objavuje až po mesiaci ale dala by som ruku do ohňa za to, že už ho vidím! Dala som si záväzok, že sa odvážim až po mesiaci, tak presné čísla progresu pridám neskôr! Držím palce všetkým, ktorí zvažujú kúpu.

 7. Priznávam, že som vystupoval zásadne proti podobným prípravkom. No keď som videl zmenu mojej dobrej známej, ktorá by určite nikdy necvičila a videl som, že sa neobmedzuje ani v druhoch jedál, že je všetko čo chce a jedla aj predtým, vŕtalo mi to v hlave. Odpozoroval som, čo užíva, našiel si stránku, prešiel všetky dostupné recenzie a objednal. Došlo mi to hneď o 2 dni, musel som si síce nastaviť pripomienku aby som to nezabúdal jesť ale výsledky naozaj prišli. Som chudší už o 12kg a všetci sa ma pýtajú ako som to dokázal, keď na obed jem Segedín. Keď to niekomu poviem, vždy na mňa najprv neveriacky pozerajú, no viem, že väčšina ľudí to aj sama skúša. A na tých vidím zmenu.

 8. Nebudem sa veľa rozpisovať, chcem len povedať, že som vďačná, že konečne som našla voľačo reálne, čo poskytuje zmenu. Pozor, dôležitá informácia pre ženy, zmiernila sa mi dokonca celulitída a to nepoužívam nijaké krémiky ani nič podobné!

 9. V skratke, neveril som, nechal som sa presvedčiť, skúsil som, funguje, žijem nový život! V prípade nejasností okolo objednávky odporúčam navštíviť stránku http://www.EcoSlim.sk, tam je vysvetlené všetko.

 10. Dcéra mi odporučila, keďže vie aké mám problémy, dala si záležať na tom, aby bol prípravok čisto prírodný. Neverili by ste aké je ťažké v dnešnej dobe nájsť výrobky , ktoré sú naozaj prírodné a aj plnia čo sľubujú! Tento však odporúčam.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here